Poule indelingen

Vrijdag 6 Juli - Beachsoccer

Poule A

  1. vv HMW
  2. De Dijk 6
  3. Ghostbusters
  4. Veld 1
  5. De Weagh
  6. Be Quick Boys
  7. FC Bierenburg

Zaterdag 7 Juli - Beachvolleybal 4x4 

Poule A

  1. Beachtoppers
  2. We Halen het net wel
  3. BVL
  4. Sets on the beach
  5. De sukkels
  6. Geke Boys
  7. Krijgers
  8. Probo Mannen 1
  9. Rabobank

Poule B

  1. De kippetjes
  2. Peaky F*cking Blinders
  3. Tsanniti
  4. Ghostbusters
  5. Ponyhier
  6. De tegenpartij
  7. Suk Mike Hok
  8. Weddy jazz/Hans & Grietje 
  9. Eric's

Poule C

  1. Danthas 1
  2. Ferhip san Yn'e slip
  3. Veel te goed...
  4. Smash Chicks
  5. Dreamteam
  6. Winner winner chicken dinner
  7. Van god los 3.0
  8. Uv lijn + Hein
  9. 't Readhus

Poule D

  1. Danthas 2
  2. Ferrek san Yn'e bek
  3. Gouden biertje
  4. De koude klets
  5. Schoorsteenvegers
  6. De Sanhappers
  7. Bouw 7
  8. 't Snipke
  9. Sportieve Stappers

Poule E

  1. Hotshots
  2. Veld 1
  3. Cios
  4. De zusters (Dongeraheem)
  5. #teamsoepie
  6. Talant
  7. De hete ballen

Poule F

  1. Mooi figuur
  2. The smashing pearls
  3. De freonen
  4. Sa Brak as een tak
  5. Intersport Dokkum
  6. Krisbee
  7. Beachboys
  8. Lijzenga

Poule G

  1. De DVC famkes
  2. Krekt net
  3. Omanilel
  4. Henkies
  5. FC Chessie
  6. Strijders
  7. De lachende derde 3.0
  8. Beachbabes

Poule H (volleyballers)

  1. Golden Girls
  2. De Roekers
  3. Nou Soa
  4. S.P.Q.D
  5. Beachgirls
  6. Super de Boer

Ivm de vele aanmeldingen zullen de poule wedstrijden pas om 17:12 uur eindigen. De finale rondes zullen daarna dus pas kunnen starten.

Zondag 8 Juli - Beachvolleybal 4x4 

Poule A

  1. Mooi figuur
  2. Flowerpower 2
  3. The ball busters
  4. T’ Snipke
  5. van der Mossel 1
  6. Paradiso Bar

Poule B

  1. Flowerpower 1
  2. 2 Zandhappers
  3. De lachender derde 3.0
  4. NNB
  5. van der Mossel 2
  6. Bonifatius bier

Poule C

  1. Familie Vrientema
  2. Team bolbier
  3. Hekstra
  4. 1990
  5. The goldengirls
  6. ’t Readhus

Poule D

  1. Berber kom op tijd!
  2. Alle soorten garnalen
  3. De stumpers
  4. Team wokkiewokkie 1
  5. Eric’s

Poule E

  1. Team wokkiewokkie 2
  2. Jan Age, Bram en Ernst
  3. Probo
  4. Team Nynke
  5. Rondje bier van Syb

Zondag 8 Juli - Beachvolleybal 2x2 (Dames)

Poule A

  1. Zakyndos
  2. Do & ik
  3. Poes & Mus
  4. Double trouble

Dames 2x2 spelen 1 set tot 21 punten met een max van 24 minuten!!

Zondag 8 Juli - Beachvolleybal 4x4 (Jeugd)

Poule A

  1. Kwiek
  2. B.J. Visser 1
  3. De zandmiertjes
  4. Beachbabes
  5. B.J. Visser 2